Türkiyenin Yeni Sitesi www.egzotikangels.com, tıpkı 2008 yılından beridir perakende sektöründe yer alan mağazamızda olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Mayıs 2016 da yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Vade Farksız 3 Taksit, Kapıda Ödeme hemen teslim ürünlerimizle "Anında Kargo" sistemi ile çalışmaktadır. www.egzotikangels.com  Gelen siparişleri, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde kargo lamaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş www.egzotikangels.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.egzotikangels.com da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında www.egzotikangels.com özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan www.egzotikangels.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu 
Facebook ve İnstagram kanalları aracılığı ile de sürekli ulaşılabilir durumdadır.

www.egzotikangels.com dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR